TEENFILMFEST.CZ
 

Představujeme ambasadory Teenfilmfestu

Představujeme ambasadory Teenfilmfestu

Teenfilmfest má své ambasadory, kteří pomáhají šířit povědomí o našem prvním ročníku a také o naší kampani na Startovači, díky které si především budeme moci dovolit pozvat do Praha více zahraničních hostů.

Osobnosti, které jsme oslovili, aby se role ambasadorů zhostily, nejsou nutně z oblasti filmu. Vlastně většina z našich ambasadorů vůbec do filmu nedělá!

Zaměřili jsme se totiž na jednu specifickou schopnost, kterou tito lidé mají, a kterou si potřebují osvojit i ti naši mladí filmoví tvůrci, kteří chtějí ve filmu uspět.Umění vybudovat si kolem své záliby oddané publikum.

V každém kreativním odvětví je velmi těžké prorazit, nakonec, zeptejte se herců, kteří pracují po barech na Broadwayi a doufají ve svou šanci uchytit se ve filmové nebo divadelní branži.

Dnešní doba internetu a sociálních sítí naštěstí skýtá jedinečnou možnostvybudovat si kolem své záliby publikuma zvýšit tak zájem ať už hudebních vydavatelství, pokud se věnujete hudbě, nebo jako v našem případě tak na sebe třeba upozornit distributory nezávislých filmů nebo filmová studia.

A to je to, co spojuje naše ambasadory. Dokázali se svou zálibou uspět a vlastními silami si vybudovali vlastní oddané publikum fanoušků. Mladá generace je navíc na internetu jako doma, jak už brzy uvidíte i na příkladech ambasadorů Teenfilmfestu z jejich nejnižšího věkového spektra.

Zůstaňte na příjmu a my Vám budeme postupně odhalovat příběhy jednotlivých ambasadorů Teenfilmfestu. Sledujte nás na Facebooku, Instagramu nebo na Twitteru, aby vám medailonky ambasadorů neutekly.

17.11.2019 • Aktuality »

 
 

Hlavní partner

Praha

Partneři

Praha 1 NET4GA Starbucks ČEPS Dermacol Ambrozia Dismanův rozhlasový˝ dětský soubor

Mediální partneři

Rádio Junior Flowee Superposter

Dále podpořili

Pepsi Ovocný světozor Deloitte T-Shirts4u o2 Bombus Pompo Sprinterstudio Plakátov JCDecaux