TEENFILMFEST.CZ
 

Seznam oceněných filmů

Seznam oceněných filmů

Seznam všech oceněných filmů festivalu.

Hrané, 8 - 12 let: Kláře Hejlíkové – film Škola dobra a zla

Hrané, 13 - 17 let: (2 místa navíc)

1.místo: Alvida Lyneborg Lassen - Brothers In Space

2. místo: Sihne Brun – Echo

3. místo: Sean Tracy – filmy Rue, Spark

Hrané, 18 - 21 let (3 zvláštní uznání navíc)

1.místo: Roope Kontio - Magic of Christmas

2.místo: Malthe Kalbakk Elgaard - Field Trip

3.místo: Mishko - Hanis Bagashov

Navíc - Zvláštní uznání

za režii Anne-Marie Bjerre Koch, filmu Break

za scénář Simonu Mückovi, film Surprise Me

za výpravně pojatý ekologický apel ve filmu Fridays Forever

Dokumentární, 8 - 12 let

1.místo: Group of children from Cappabue National School – A Blast From The Past

Dokumentární 13 - 17 let

1.místo: Jubei Quesnelle and Jayna Creighton-Fox – Marlene Heavyshields (Glowing In The Dark Woman)

Dokumentární, 18 - 21 let

1.místo: Valerii Vítů – film Město rekordů a kuriozit

2.místo: Radovanovi Táborskému – film Jan Borna

Navíc:

3.místo: Kateřině Vestfálové – film Bodyguard

Zvláštní uznání Tomáši Koskovi za kameru ve filmu Hledání ztracené tmy

Animovaný, 8 - 12 let

1.místo: děti ze Základní školy Sedmikráska – film Psí duše

2.místo: members of DRF Children animation studio – film Comfortable Position

Animovaný, 13 - 17 let

1.místo: Bernardo O. Mesquito – film Light Out

Animovaný, 18 - 21 let

1.místo: Karla Čámská - film Naši Italové

Navíc:

Zvláštní uznání Patriku Šupšakovi – film Hmyzák

Experimentální, 8 - 12 let

1.místo: children from Sparks Festival - film CAT-astrophe

Experimentální, 13 - 17 let

1.místo: Vigga Wagner - film Bubblehead

Experimentální, 18 - 21 let

1.místo: Radheya Jegatheva - film iRONY

Navíc:

2.místo: Simon Gjerde Tonev - film Porcelain

3.místo: Richard Viken Klausmark - film Whispers of Lofoten

Ostaní tvorba

1.místo: Filippo di Piramo - film Frank

Nejlepší český mimoškolní film:

Jáchymu Bouzkovi – film Hynek

Nejlepší český školní film:

Jakubu Semrádovi – film Stigma

Nejoriginálnější dílo:

Marii Anně Šulc a Janovi Čadkovi - film 5.35

Nejlepší zahraniční film:

Sine Juhl - film Garden Of Living

16.12.2019 • Aktuality »

 
 

Hlavní partner

Praha

Partneři

Praha 1 NET4GA Starbucks ČEPS Dermacol Ambrozia Dismanův rozhlasový˝ dětský soubor

Mediální partneři

Rádio Junior Flowee Superposter

Dále podpořili

Pepsi Ovocný světozor Deloitte T-Shirts4u o2 Bombus Pompo Sprinterstudio Plakátov JCDecaux