TEENFILMFEST.CZ
 

Seznam filmů A-Z

5.35

07:33 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Autor: Jan Čadek Marie-Anna Šulc

Anhedonie

21:29 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Filip Lizner

Bodyguard

09:15 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Kateřina Vestfálová

Bojovník

07:20 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Sia Thit Tuborgh Solmert

Bratři ve vesmíru

09:42 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Alvilda Lyneborg Lassen

Bubblehead

14:33 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Vigga Wagner

Buď sám sebou

05:05 Soutěžní filmExperimentální13-16 let Cinema Camp

Báječná tlusťoška

09:21 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let Scenáristická dilna Hamburg e.V.

CHOLIA

23:49 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Josef Schmidt

Cena duše

04:27 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Studenti AVE ART Ostrava

Cenná

07:39 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Roope Kontio Joona Rissanen Isabella Zitting

Cesta vlny

05:06 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Michael Kitchin

Chlapec

06:20 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Bartoloměj Hořánek

DV-130

11:45 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Julia Elihu Gabriel Gaurano

Den, kdy odešla na věčnost

05:22 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Kim Jae-hun

Do Not War

00:37 Soutěžní filmOstatní (hudební klipy, reklamy, znělky, počítačová grafika, atd.)17-21 let Sebastiano Pulese

Dol. Mol.

06:07 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Jack Elliot

Druzí na drátě

03:01 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Vilém Zavadil

Dvojčata

01:57 Soutěžní filmAnimace17-21 let Muzeum Karla Zemana

Echo

09:30 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Signe Brun Bugge

Exkurze

13:54 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Malthe Kalbakk Elgaard

Freestyle animation

06:20 Soutěžní filmAnimace13-16 let Max Čuda

Fridays forever

13:20 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Pavel Vávra

Hello

03:02 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Hnry Cheung

Hero?

03:56 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Ledeč nad Sázavou

Hledání ztracené tmy

15:00 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Tomáš Kosek

Hmyzák

04:56 Soutěžní filmAnimace17-21 let Patrik Šupšak

Hvězda na vrbě

01:51 Soutěžní filmOstatní (hudební klipy, reklamy, znělky, počítačová grafika, atd.)13-16 let Miloslav Zdeněk Rozinka

Hynek

08:49 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Jachym Bouzek

Ida

06:05 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Mirjam Sveinbjörg Thorkelsdottir

Iluzer

01:20 Soutěžní filmAnimace8-12 let Maxim Kolva

Irský šperk

05:27 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Athena Fusciardi

JKP

05:36 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Anna Ebel

Jak

00:43 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Jan Borna

14:49 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Radovan Táborský

Jiskra

03:00 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Sean Tracy

Jmenuji se Hitkoak

06:25 Soutěžní filmDokumenty13-16 let Adine Atatahak Tabitha Stirrett

Jonas Antoine

08:46 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Antoine Branden

Jsme jenom děti

04:08 Soutěžní filmDokumenty8-12 let Colegio San José S. Coop.

KOČKatastrofa

03:51 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let Sparks Film Festival

Kouzlo Vánoc

09:59 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Roope Kontio

Krabí sushi

02:35 Soutěžní filmAnimace17-21 let Adam Svěcený

Krutá realita

02:16 Soutěžní filmAnimace8-12 let Antonie Svobodová

Křídla pro Sally

14:08 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Freja Lykke Maegaard

Labyrint času

04:44 Soutěžní filmExperimentální13-16 let Letní ambroziáda

Lights Out

01:23 Soutěžní filmHraná tvorba let Bernardo O. Mesquita

Litovat

08:41 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Sean Tracy

Létající vojáci

11:24 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Cecilie Elmholt Skou

Létající vojáci

11:24 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Cecilie Elmholt Skou

Masky

02:28 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Anna Haderer

Mishko

16:01 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Hanis Bagashov

Mléčná dráha

13:21 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Adam Onishi

Modrá

14:36 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Ingrid Marie Røine

Moře plastů

01:24 Soutěžní filmAnimace13-16 let Vendula Zezulková

Muž z Gathu

13:20 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Gabe, Josh Garcia

Mé místo

03:07 Soutěžní filmExperimentální8-12 let Dalry Primary School in Edinburgh

Mélièsova kouzelná třída

02:59 Soutěžní filmExperimentální8-12 let Colegio San José S. Coop.

Mýdlovka

01:43 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let Sparks Film Festival

Město rekordů a kuriozit

09:00 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Valerie Vítů

Můj nejlepší přítel

01:55 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Patricia Martinez

Narkissos aneb za každým zrcadlem se skrývá narcis

02:34 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Karolína Beranová

Naši Italové

11:12 Soutěžní filmAnimace17-21 let Karla Čámská

Nenastoupili

10:32 Soutěžní filmAnimace let ZUŠ J. Suka Benešov

Neviditelný

08:31 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Madelen Sandbakken Lillestu

Než už bude pozdě

03:44 Soutěžní filmOstatní (hudební klipy, reklamy, znělky, počítačová grafika, atd.)13-16 let Mario Martínez Sáenz

Náramek

03:25 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let ZUŠ Ledeč nad Sázavou

Odpovědnost

09:00 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Mehmet Ali Avci

Opička a oblečení

02:05 Soutěžní filmAnimace8-12 let František Eliáš

Otýlie

15:04 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Barbora Dokulilová Kateřina Galašová Rebeka Matějcová

Pesmír

01:07 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Plastelína

01:17 Soutěžní filmAnimace17-21 let Andrés Caballero Alejo

Pod ledem

01:54 Soutěžní filmAnimace13-16 let Amálie Machovcová Magdaléna Zákorová

Pohasínání

03:12 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let S. Torstveit

Pohodlná poloha

04:00 Soutěžní filmAnimace8-12 let DRF children animation studio

Pomsta

01:06 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Porcelán

04:41 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Simon Gjerde Tonev

Porta A Terra

09:39 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Radovan Zajíc

Prapračka

00:53 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Produkt

03:45 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Teodor Šponer

Proč bychom neměli trénovat na maraton

04:50 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Vojtěch Toman

První polibky

08:07 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Tomás Longato Arnedo

Psí duše

02:14 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZŠ Sedmikráska

Překvap mě

14:00 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Simon Mück

Příběh Mohammeda a Ramiho

03:07 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Ahmad Khaled

Příběh Vang a Lu

02:26 Soutěžní filmDokumenty17-21 let United Nations International School in Hanoi

Přísně tajné

05:51 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let Milan Hradil

Rebelie

13:06 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Frederick Hrabálek

Režisérka

16:59 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Podzimní ambroziáda

Rozbít

14:50 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Anne-Marie Bjerre Koch

Sedmnáct procent

05:05 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Jacoby MacDonald

Signály

05:20 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Los Trastillos

Slyším tě

05:37 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Grant Cowan

Soví dobrodružství

02:28 Soutěžní filmAnimace8-12 let Aneta Dubová

Stigma

06:10 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Jakub Semrád

Stopař

16:58 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Tobiáš Pexidr

Strach

05:16 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let Colegio San José S. Coop.

Strašiak Rudko

05:00 Soutěžní filmAnimace8-12 let Ateliér BAB

Svázaný provazy

02:31 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Dun Laoghaire Young Filmmakerss

Sářin strach

04:03 Soutěžní filmExperimentální13-16 let Helena Repilado Trancón

Tele

01:05 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Tetovaná teta

00:48 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Trocha nostalgie

10:09 Soutěžní filmDokumenty8-12 let Cappabue National School

Trosečníci

07:50 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Jan Sobotka

V jiné zemi

03:08 Soutěžní filmDokumenty17-21 let Daniel Nešpor

V zapomnění

04:57 Soutěžní filmAnimace8-12 let Ana Pavkov

Vyvolený

10:58 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let B. a Abigail Reinstedt

Vzkazy

07:16 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Jeremy Vella

Víla s rukou v sádře

03:38 Soutěžní filmDokumenty8-12 let CEIP 12 de Octubre

Vítěz

10:03 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let John Hopper

Význam

11:49 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Micaiah Clark

Vždyť víš...

04:55 Soutěžní filmOstatní (hudební klipy, reklamy, znělky, počítačová grafika, atd.)17-21 let Danielka Hauptmannová Tereza Moulisová

Z naší prádelny

04:15 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Albin Abrahamsson Jakob Eliasson

Zahrada věčně živých

03:35 Soutěžní filmAnimace17-21 let Sine Juhl

Založení města

03:46 Soutěžní filmAnimace8-12 let Josef Šincl

Zrada

03:41 Soutěžní filmAnimace13-16 let Alice Louise Bransten

iRONY

07:57 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Radheya Jegatheva

metamléko

12:38 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Ondřej Hošek

Útěk

10:59 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Laura Hadsund Baarstrøm

Červotoč

00:55 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Šepot Lofotenu

08:16 Soutěžní filmExperimentální17-21 let Richard Viken Klausmark

Škola dobra a zla

14:49 Soutěžní filmHraná tvorba8-12 let Klára Hejlíková

Židle

02:52 Soutěžní filmHraná tvorba13-16 let Matyáš Straka

Život

01:39 Soutěžní filmAnimace17-21 let Anuš Arakeljanová

Život Johna Duba pokračuje

04:25 Soutěžní filmDokumenty13-16 let Moe Yang

Život rostliny

10:07 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Nikola Micajová

Žlutý dynamit

01:35 Soutěžní filmAnimace13-16 let Markéta Mikulášková Josefína Truksová

Žvanilka

00:54 Soutěžní filmAnimace8-12 let ZUŠ Terezie Brzkové v Plzni

Žák odjinud

07:30 Soutěžní filmHraná tvorba17-21 let Ho-Jun Chae
 
 

Hlavní partner

Praha

Partneři

Praha 1 NET4GA Starbucks ČEPS Dermacol Ambrozia

Mediální partneři

Rádio Junior Flowee Superposter

Dále podpořili

Pepsi Ovocný světozor Deloitte T-Shirts4u o2 Bombus Pompo Sprinterstudio Plakátov JCDecaux